Tālrunis: +371 22080562

SSL sertifikāti

Secure Sockets Layer, jeb digitālais drošības sertifikāts, ir firmas Netscape Communications izstrādāts protokols, privātas un drošas saziņas nodrošināšanai internetā. SSL sertifikāts nodrošina to, lai informācija kas tiek nosūtīta no servera uz klienta datoru tiktu kodēta, kas garantē to, ka informācijas pārtveršanas gadījumā tā būtu nelietojama.


Ar SSL sertifikātu starpniecību tiek nodrošināts drošs savienojums starp klientu un serveri. SSL sertifikāts tiek pielietots Web serveru (Web lapu) identificēšanai un to autentiskuma apliecināšanai. Par to, ka informācija tiek šifrēta var pārliecināties, redzot, ka Web adreses kreisā daļa ir mainījusies no "http://" uz "https://", kā arī par to norāda ikoniņa atslēgas formā.


Digitālie drošības sertifikāti (SSL sertifikāti) tiek izmantoti, lai aizsargātu informāciju no pārtveršanas, kropļojumiem un viltojumiem, strādājot Internetā. SSL sertifikāti kļuvuši par standartu elektroniskajā komercijā un slepenas informācijas pārraides nepieciešamības gadījumā (paroles, kredītkaršu numuri u.tml.). SSL sertifikāts – nepieciešams līdzeklis Jūsu mājas lapas vai Interneta veikala drošas darbības garantēšanai. Turklāt SSL sertifikāts ir Jūsu mājas lapas “pase”- Jūsu klientiem tas ir drošs apliecinājums tam, ka viņi atrodas tieši Jūsu serverī.


Arvien vairāk un vairāk internet veikalu īpašnieku domā par konfidenciālu datu, kas tiek ievadīti viņu mājas lapās, aizsardzību. Ar SSL sertifikātu visi konfidenciālie dati, tādi kā kredītkaršu numuri un personu dati, tiek nodrošināti ar 256 bitu kriptāciju. Mēs piedāvājam visuzticamākos SSL zīmolus: Comodo, GeoTrust, RapidSSL, Thawte, Symantec.


Dažādi mērķi – dažādi sertifikātu tipi. Daži ir izveidoti speciāli internetveikalu un transakciju drošībai, citi tikai lai šifrētu personīgos e-pastus un pastiprinātu e-pasta serveru drošību. Zaudēti dati – zaudēta klientu uzticība!

Izmantojot SSL sertifikātus web lapā ir vairāki ieguvumi:

  • Augstākā līmeņa algoritmi, lai Jūs varētu justies drošs, ka dati nav izmainīti bez Jūsu ziņas.
  • Lielāka apmeklētāju uzticība, jo SSL sertifikāts garantē datu šifrēšanu un autentiskumu.
  • Jūsu web lapas autentiskuma apstiprinājums.

SSL sertifikāta pielietošanas iespējas:

  • SSL sertifikāts kā reklāma Jūsu interneta veikalam, kas sniedz drošību klientiem un izceļ Jūs starp citiem.
  • Konfidenciālas informācijas aizsardzības veids, Jūs varēsiet būt drošs par saviem un klientu datiem.

  Uzdot jautājumu / Uzzināt cenu
Pieeja hostinga panelim

Pieeja e-pastam

Atrašanās vieta

Raunas iela 16b
Rīga, Latvija

Kontaktinformācija

E-pasts: info@abcidea.lv
Tālrunis: +371 22080562, +371 22080563